Przejdź do treści głównej

Gamification Camp - ostatnie dni rekrutacji [patronat ngo.pl]

autor(ka): Michał Jeska
2016-10-27, 15:00
archiwalne
Pozostało zaledwie kilka dni do zamknięcia rekrutacji Gamificiation Campu - darmowego programu inkubacyjnego dla liderów zmian, którzy rozwiązują problemy społeczne oparte na zaangażowaniu. W jego trakcie zaprojektujesz, przetestujesz i zaplanujesz wdrożenie grywalizacji, która podwyższy efektywność Twojej firmy, programu lub projektu.

Zastanawiasz się pewnie, czy to coś dla Ciebie

Działasz w organizacji profesjonalnie rozwiązującej problemy społeczne, chcącej zwiększyć swoją skuteczność przez zastosowanie grywalizacji? Tworzysz startup albo jesteś przedsiębiorcą społecznym szukającym nowych narzędzi oraz sposób zaangażowania użytkowników? A może należysz do grupy Konsultantów i specjalistów Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), którzy wdrażają i realizują programy społeczne na dużą skalę? Lub pracujesz jako projektant i chciałbyś/łabyś nauczyć się zasad tworzenia grywalizacji na prawdziwych projektach?

Jeśli na jedno z naszych pytań odpowiedziałeś: “tak”, to Gamification Camp jest właśnie dla Ciebie.

Co mamy w planach?

W porozumieniu z TechHubem Gerere Fun For Good przeprowadza w Google Campusie 6-tygodniowy cykl darmowych warsztatów. Jego celem będzie stworzenie i przetestowanie grywalizacji mającej pomóc zwiększyć skuteczność działań w zgłoszonych przez uczestników projektach. Przez cały proces przeprowadzą Was doświadczeni projektanci grywalizacji.

Rekrutacja zamyka się 30 października. Grupa warsztatowa będzie składała się z 10 organizacji, pracujących na 10 problemach z 10 potencjalnymi grywalizatorami. Już 5 listopada całodniowym warsztatem rozpocznie się Camp. Następne spotkania będą miały miejsce w czwartki (10, 17, 24.11) i potrwają 3 godziny. Ostatnie warsztaty odbędą się 3 grudnia w sobotę, ich celem będzie przygotowanie wszystkich projektów do ostatnich testów.

Punktem kulminacyjnym Gamificiaton Campu będzie Gala Finałowa. 16 grudnia grono ekspertów wyłoni “Najlepiej zgrywalizowany Projekt 2016”. Nagrodzony zespół otrzyma wsparcie merytoryczne projektantów Gerere Fun For Good na etapie wdrażania zaprojektowanego rozwiązania.

Jest dużo wiedzy do zdobycia oraz wartościowe wsparcie do wygrania, a to wszystko za darmo! Dlatego nie rozumiem czemu się jeszcze nie zgłosiłeś/aś:) Poniżej znajdziesz link do formularza oraz szczegóły tego przedsięwzięcia.

Aplikuj


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: gerere.com
Data wydarzenia: od 2016-10-27 do 2016-10-30
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • nowe technologie
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • zarządzanie