Przejdź do treści głównej

Shape Your Future – kształtuj przyszłość swojej organizacji na Sektorze 3.0

autor(ka): Filip Żyro
2017-01-27, 08:44
archiwalne
Tegoroczny motyw przewodni Sektora 3.0 to “Shape Your Future”. Tylko od Ciebie i Twoich umiejętności wykorzystania nowych technologii zależy, jak będzie wyglądała przyszłość twojej organizacji.

Technologie cyfrowe, zarządzanie danymi online, komunikacja w internecie, praca w chmurze – wszystko to może sprawić, że zarządzanie organizacją będzie znacznie bardziej efektywne. Tegoroczny Sektor 3.0 będzie znakomitą okazją, aby przyjrzeć się dokładnie zagadnieniom z obszaru: fintechu (technologiczne innowacje w usługach finansowych), sharing economy (ekonomii współdzielenia), sztucznej inteligencji (AI), wirtualnej rzeczywistości (VR) czy rzeczywistości rozszerzonej (AR).

Futuryści, eksperci od technologii, praktycy - wszyscy spotkają się w jednym miejscu na dwa dni 30-31 maja, podczas największej konferencji technologicznej dla organizacji pozarządowych - Sektora 3.0.

Transmisje online Sektora 3.0 - skorzystaj z wiedzy ekspertów za darmo!

Ruszają transmisje online poprzedzające Sektor 3.0. Jak co roku program Nowe Technologie Lokalnie startuje z cyklem wydarzeń, podczas których eksperci przekażą specjalistyczną wiedzę na temat czterech kluczowych dla organizacji obszarów technologicznych:

  • Finansów

  • Komunikacji

  • Zarządzania zasobami

  • Sprzętu

Na facebooku Sektora 3.0 przez kolejne cztery tygodnie będą prowadzone na żywo transmisje online, podczas których eksperci będą dzielić się wiedzą przydatną w codziennych działaniach organizacji non-profit.


Termin pierwszego spotkania to najbliższy wtorek 31 stycznia o godzinie 20:00. Transmisja online będzie przeprowadzona przez eksperta WOŚP Krzysztofa Dobiesa prosto z Digital Knowledge Village. Podczas streamowania będzie można zadać pytanie prowadzącemu za pośrednictwem Twittera, na które prelegent będzie odpowiadał na koniec transmisji.

Tematem spotkania będzie zagadnienie, bez którego żadna organizacja pozarządowa nie może funkcjonować: wykorzystywanie nowych technologii do fundraisingu w organizacjach non-profit. Wyjątkowy prelegent z wieloletnim doświadczeniem uchyli rąbka tajemnicy, jak wygląda od kuchni organizowanie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkie te elementy składają się w bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich pracowników trzeciego sektora, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę.

Podczas wystąpienia zostaną poruszone następujące tematy:

  • Sposoby pozyskiwania środków – jak wykorzystać nowe technologie

  • Wykorzystywanie czytników zbliżeniowych w zbiórkach

  • Alternatywne środki płatności – Bitcoin, płacenie wyświetleniami na YouTube

  • Jak wygląda organizacja zbiórek z wykorzystaniem technologii od kuchni

Uczestnictwo w transmisji jest bezpłatne. Transmisję można śledzić na fapnage’u Sektora 3.0 w dniu wydarzenia.

Krzysztof Dobies - Od 10 lat rzecznik prasowy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz festiwalu Przystanek Woodstock. Odpowiada za współpracę z mediami, wizerunek i całokształt komunikacji Fundacji. Z Orkiestrą współpracuje niemal od początku jej działalności, przechodząc wszystkie stopnie „wtajemniczenia” – wolontariusz, szef sztabu, członek i lider Pokojowego Patrolu, wreszcie pracownik Biura Fundacji. Jego zainteresowania, ale i praca, obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z wolontariatem, aktywnością społeczną, komunikacją, public relations, a także z muzyką.

 


Tekst pochodzi z serwisu technologie.ngo.pl


Wyraź opinię 4 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • nowe technologie