Przejdź do treści głównej

Spotkania w TechKlubach w całej Polsce

autor(ka): Filip Żyro
2017-04-04, 15:10
archiwalne
W tę środę i czwartek (5 i 6 kwietnia) w całej Polsce odbędą się ciekawe prelekcje na czwartych w tym roku spotkaniach TechKlubów. Wystąpienia w TechKlubach służą podnoszeniu cyfrowych kompetencji w organizacjach. W całej Polsce odbędą się spotkania, gdzie poruszona zostanie tematyka z obszarów wiedzy cyfrowej, interesujących organizacje pozarządowe.

Koszalin zasługuje na uwagę ze względu spotkanie organizowane wspólnie z firmą Intel. Na Wydziale Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej prelegentem będzie przedstawicieli firmy Intel Technology Poland - Marek Zmuda. Podczas spotkania będzie można wziąć udział w konkursie, w którym należy wykazać się wiedzą informatyczną. Tematem spotkania będą “New world of Embedded Systems” – prezentujący nowe technologie IoT oraz Embedded Systems” i „Modern Industrial Technologies at Intel Gdańsk.

Z kolei we Wrocławiu tematami przewodnimi spotkania TechKlubu będzie: “Każdy może zostać administratorem sieci” prelekcja poprowadzona przez Tomasza De Wille’a i “Aktualne trendy w testowaniu oprogramowania” prowadzone przez Pawła Wojtala. Tomasz De Wille jest zawodowym administratorem sieci i ma na swoim koncie współpracę z Nokią Siemens Networks, Dellem, IBMem, obecnie jest starszym administratorem sieci w firmie AmRest. Drugi pelegent Paweł Wojala jest zawodowo związany z testowaniem oprogramowania, obecnie odpowiada za automatyzację testów systemowych i akceptacyjnych LTE w Nokii.

W Łodzi TechKlubowicze rozmawiać będą z Dawidem Lasocińskim o rozwijaniu swojego miejsce w sieci zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym. Tematem spotkania będzie “Czym skutecznie przyciągnąć czytelników na bloga lub stronę internetową?”

Pełną listę prelekcji i terminy spotkań TechKlubów można znaleźć pod adresem: http://www.technologielokalnie.pl/edukacja-i-spolecznosc/?id=58

Spotkania TechKlubów w 16 miastach w całej Polsce realizowane są w ramach programu "Nowe Technologie Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.​


Tekst pochodzi z serwisu technologie.ngo.pl


Źródło: technologie.ngo.pl
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja informatyczna
  • nowe technologie
  • organizacje pozarządowe
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji