Przejdź do treści głównej

Rusza nowa edycja TechKlubów. Nowy partner wspierający i odświeżona formuła!

autor(ka): Filip Żyro
2017-10-11, 03:00
Dopiero co żegnaliśmy się, aby udać się na zasłużone wakacje, a już wracamy, by ponownie spotkać się w TechKlubach Sektora 3.0. Po przerwie TechKluby ruszają w odświeżonej formie, a do tego pozyskały silnego partnera – projekt Google Internetowe Rewolucje. Zobaczcie, co przygotował dla Was zespół Sektora 3.0!

Czego dowiecie się podczas TechKlubów?

Podczas TechKlubów odbędą się warsztaty, w trakcie których dowiecie się między innymi: jak poprawić widoczność organizacji w internecie, w jaki sposób zoptymalizować stronę pod kątem urządzeń mobilnych, czym jest Google Analytics, jak komunikować się w mediach społecznościowych, a także zdobędziecie wiedzę z wielu innych tematów związanych z produktami Google i budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie. TechKluby to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości i poszerzenia zakresu funkcjonowania sieci.

Pierwsze wydarzenia już w połowie października – w Gdańsku, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Rzeszowie i Suwałkach. Wszystkie informacje na temat spotkań znajdziecie na stronie internetowej programu Sektor 3.0 w zakładce TechKluby. Wybierając odpowiednie miasto, poznacie terminy i tematy poszczególnych wydarzeń. Kolejne spotkania odbędą się w listopadzie w Białymstoku, Bydgoszczy, Cieszynie, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Podczas nowej edycji TechKlubów położymy jeszcze większy nacisk na sieciowanie i wymianę wiedzy – tak, żebyście mieli okazję lepiej się poznać i wzajemnie inspirować doświadczeniami i pomysłami. Wszystko po to, by jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie osób zaangażowanych w działania trzeciego sektora. TechKluby będą odbywały się w tej edycji co dwa miesiące, nastąpi też mała zmiana w lokalizacji – z mapy spotkań znikną Gliwice, do listy dołączy natomiast Cieszyn.

Co już za nami?

W zeszłym roku na TechKlubach spotkało się ponad 4000 uczestników, odbyły się 144 spotkania, na których wystąpiło ponad 300 prelegentów. Do tego niesamowita atmosfera stworzona przez społeczność entuzjastów nowych technologii i ciekawe, aktualne tematy. Grywalizacja, big data, social media, zarządzanie projektami, nowe narzędzia komunikacji – to tematy, o których można było posłuchać podczas poprzedniej edycji TechKlubów, które odbyły się w 16 miastach w całej Polsce.

Zaczęło się w Stanach

Idea TechKlubów powstała w Stanach Zjednoczonych, gdzie społeczność ludzi zainteresowanych technologiczną wiedzą spotyka się na cyklicznych wydarzeniach w celu podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji. Spotkania w TechKlubach w Polsce odbywają się od 2014 roku, kiedy to nawiązano współpracę z organizacją Nonprofit Technology Network. Od tego czasu TechKluby na swoich spotkaniach zgromadziły przeszło 14 000 uczestników. W trakcie spotkań swoją ofertę prezentowały takie marki jak: Microsoft, Intel, Nokia, DELab i wiele innych.

 


Tekst pochodzi z serwisu technologie.ngo.pl


Źródło: technologie.ngo.pl
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • wspieranie organizacji