Przejdź do treści głównej

Pomóż wybrać najlepszy projekt starający się o 50.000 zł dofinansowania w ramach Funduszu Sektor 3.0

autor(ka): Filip Żyro
2018-01-15, 03:33
Dwa miesiące weekendowych zjazdów warsztatowych, godziny mentoringu i wspólnej pracy na terenie Campus Warsaw, A Google Space. Wszystko po to, aby przygotować narzędzie online w ramach Funduszu Sektora 3.0, które wesprze organizacje pozarządowe i wpisze się w nurt ekonomii współdzielenia.

Tegoroczna edycja Funduszu skupiona była wokół zagadnienia sharing economy. Zadaniem uczestników warsztatów w trakcie inkubacji, było wypracowanie narzędzia, które pomoże organizacjom współdzielić wiedzę lub zasoby w sposób łatwy i intuicyjny. Już niedługo Komisja Ekspertów decydować będzie komu przyznać środki w ramach grantu Funduszu Sektora 3.0. Organizatorzy mają łącznie 100.000 zł do dofinansowania dla najlepszych projektów, z czego maksymalna kwota dofinansowania na jeden projekt wynosić może 50.000 zł.

Zanim jednak Komisja przyzna granty pieniężne, chcieliśmy spytać naszych czytelników, które narzędzie mogłoby znaleźć wykorzystanie w codziennych działaniach ich organizacji. Poniżej zamieściliśmy opisy pomysłów, powstałych w ramach inkubacji Funduszu Sektora 3.0, które 19 stycznia powalczą w inwestorskim pitchu o dofinansowanie. Zachęcamy do zapoznawania się z projektami, a następnie głosowanie w specjalnie przygotowanej ankiecie na dole artykułu, które narzędzie chętnie przetestowałabyś w swojej organizacji.

Chatconnect

 

Chatconnect to chat na którym zaproponujemy Ci NGO z Twojej okolicy, które oferują usługi, zasoby ludzkie lub produkty, których szukasz. A to wszystko w ciągu kilkudziesięciu sekund!

 

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

 

 

 

SHOPmat - Rynek Natury

 

Zautomatyzowana i ogólnodostępna sieć sprzedaży produktów dostarczanych przez NGO i lokalnych rolników. Chcesz zwiększyć dochody swojej organizacji? Wejdź na e-sklep, załóż konto, wystaw produkty on-line i w maszynach vendingowych, pomagaj innym.
 

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

 

2do2 – rozliczanie projektów

 

 

2do2 to wielofunkcyjne narzędzie do rozliczania projektów i budżetowania. Jeżeli szukasz usprawnienia  codziennej pracy, to narzędzie stworzone jest dla Ciebie. 

 

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

Platforma ATUTY

Z nami buduj merytoryczną tożsamość swojej organizacji w perspektywie nadchodzących zmian demograficznych. ATUTY to szybki i łatwy dostęp do bogatej  bazy materiałów, wymiana i współpraca z doświadczonymi praktykami z całej Polski - sprawdź nas! 

 

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

 
 
 

EventFund

 

Narzędzie do ułatwienia współpracy między organizatorami wydarzeń a sponsorami. Firmy z łatwością znajdą eventy do promocji swojej marki, a organizatorzy i event managerowie pozyskają więcej partnerów tworząc ofertę online na platformie.

 

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

Pomocni.ngo

Naszym celem jest ułatwienie wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy NGO. Szukasz nowych rozwiązań? Potrzebujesz pomocy eksperta? Pomocni.ngo w łatwy i szybki sposób pomoże Ci znaleźć ekspertów oraz praktyków z różnych dziedzin działalności. 

 

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

maGo.ngo

maGO.ngo– to platforma służąca bezinteresownej wymianie dóbr i usług pomiędzy organizacjami pozarządowymi. Chcemy zbudować społeczność, której główną ideą będzie chęć rozszerzenia pomocy poza ramy własnej organizacji.

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

 

W ankiecie poniżej oceń, który projekt byłby najbardzie przydatny w pracy Twojej organizacji. W ankiecie można zaznaczyć więcej niż jedną opcję.

Fundusz Sektora 3.0 jest elementem programu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Partnerami Funduszu jest Intel oraz Campus Warsaw, A Google Space, Gerere, Ladies that UX, Koduj dla Polski.


Tekst pochodzi z serwisu technologie.ngo.pl


Źródło: technologie.ngo.pl
Wyraź opinię 10 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • innowacje
  • nowe technologie
  • wspieranie organizacji