Przejdź do treści głównej

Dane w organizacji. Co zmienia RODO – seminarium on-line Festiwalu Sektor 3.0

autor(ka): Filip Żyro
2018-04-16, 11:15
archiwalne
We wtorek o godz. 19.30 zapraszamy na seminarium on-line “Dane w organizacji. Co zmienia RODO”, wprowadzające do tematyki tegorocznego Festiwalu Sektor 3.0, którego motywem przewodnim będzie Let’s know-How! Seminarium poprowadzi dr Maciej Kawecki, Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi i Koordynator prac nad reformą ochrony danych osobowych Ministerstwa Cyfryzacji.

Czego będzie można się dowiedzieć w trakcie seminarium?

Wydarzenie będzie transmitowane na fanpage’u Sektora 3.0 oraz w portalu NGO.pl. Początek transmisji we wtorek 17 kwietnia o godz. 19:30. Nadajemy na żywo prosto z Digital Knowledge Village.

Uczestnictwo w transmisji jest bezpłatne. Zapisz się i włącz powiadomienia, aby nie przegapić wydarzenia.

Maciej Kawecki - doktor nauk prawnych, adwokat. Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, koordynujący krajową reformę ochrony danych osobowych. W latach 2016 – 2017 doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Cyfryzacji, a następnie zastępca dyrektora departamentu.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na którym obronił pracę doktorską nt. unijnej reformy ochrony danych osobowych. Studiował również na Uniwersytecie w Sztokholmie oraz Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. W latach 2015-2016 zatrudniony w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych, uczestnik kilkudziesięciu krajowych oraz międzynarodowych konferencji naukowych z zakresu prawa nowych technologii. W 2017 r. laureat nagrody specjalnej za wkład w reformę ochrony danych osobowych w konkursie Prawników Liderów Jutra Dziennika Gazety Prawnej i Wydawnictwa Wolters Kluwer.
W 2018 r. zajął 23 miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce Dziennika Gazety Prawnej, kierując jedną z największych reform legislacyjnych.

 

 


Tekst pochodzi z serwisu technologie.ngo.pl


Źródło: technologie.ngo.pl
Data wydarzenia: 2018-04-17
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dane osobowe
  • nowe technologie
  • prawo