Przejdź do treści głównej

Ogólnopolskie forum internetowe dla projektodawców EFS

autor(ka): Anna Pasieka
2006-08-21, 14:06
archiwalne
Od sierpnia funkcjonuje forum internetowe dla projektodawców Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym założeniem tej inicjatywy jest umożliwienie beneficjentom dyskusji na temat wdrażania projektów, finansowanych z EFS.

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych realizuje od czerwca 2006 roku projekt "Praktyka wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego – pierwsze doświadczenia", finansowany ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Projekt jest adresowany do projektodawców Europejskiego Funduszu Społecznego w całej Polsce. Celem przedsięwzięcia jest promowanie dobrych praktyk (w zakresie przygotowania i wdrażania) projektów, finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W czerwcu i lipcu do udziału w "Forach wymiany doświadczeń dla projektodawców" zaproszeni zostali koordynatorzy i księgowi projektów. Spotkania miały na celu zidentyfikowanie i usystematyzowanie zagadnień, które sprawiają realizatorom projektów najwięcej problemów. Beneficjenci formułowali również propozycje usprawnień i rozwiązań, które mogą przyczynić się do lepszej realizacji projektów w nowym okresie programowania.

Po spotkaniach zostały stworzone wstępne rekomendacje dla Instytucji Wdrażających, które są dostępne na stronie internetowej projektu www.dobrepraktykiEFS.pl.

Zachęcamy realizatorów projektów do zapoznania się z ich treścią i dyskutowania zagadnień związanych z wdrażaniem projektów na forum dla projektodawców. Protokoły rekomendacyjne uzupełnione o nowe uwagi i komentarze zostaną wysłane do Instytucji Wdrażających.

Kontakt:
Fundacja Instytut Studiów Strategicznych
ul. Mikołajska 4, Kraków
tel 12/ 421-83-40

Koordynatorka projektu
Anna Pasieka

www.dobrepraktykiefs.pl


Źródło: Fundacja Instytut Studiów Strategicznych
Miejsce: cała Polska
Data wydarzenia: od 2006-08-18 do 2006-12-30
Organizator:

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych

Adres:

ul. Mikołajska 4 Kraków http://iss.krakow.pl, 31-027 ,

Tel.:

12/ 421-83-40

Faks:

12/ 421-83-40

E-mail:

a.pasieka@iss.krakow.pl

Www:

http://www.dobrepraktykiEFS.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • [+] Rozwiń komentarz co sie dzieje z generatorem wnioskow ~wniskodawca 16.03.2008, 11:31 genartor wnioskow dziala jak chce lub nie chce, wersji off-line nie ma i co nic. Moze by ktos poszedl po rozum do glowy ODPOWIEDZ
  • A po 1,5 roku.... ~raq 16.03.2008, 09:47 ... aniwidu ani słychu. Coś z "trwałością" się posypało? ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia społeczna
  • organizacje wspierające