Przejdź do treści głównej

Warszawa. Konferencja "EdukON szansą dla niepełnosprawnych"

autor(ka): Aleksandra Michalak
2006-10-11, 12:22
archiwalne
Pierwszego dnia III Międzynarodowych Targów Pracy, 18 października 2006 w godz. 13.00 - 15.00, w Sali Mikołajskiej w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się konferencja: "EdukON szansą dla niepełnosprawnych".
Konferencja „EdukON szansą dla niepełnosprawnych” jest próbą zdiagnozowania potrzeb edukacyjnych tej grupy oraz szansą zasygnalizowania znaczenia nowych technologii w kształceniu osób niepełnosprawnych. Na konferencji poruszane będą m.in. kwestie dotyczące rozwoju polskiej edukacji ustawicznej i kształcenia na odległość. Przedstawione zostaną wybrane metody stosowane w tworzeniu kursów e-learningowych. Zaprezentujemy również wybrane elementy jednego z kursów, wkrótce w całości dostępnego na stronie internetowej projektu, EdukON – wprowadzenie do e-learningu.

Podczas III Międzynarodowych Targów Pracy w godzinach 10.00-15.00 będzie również udostępnione stoisko EdukON on-line. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się wybranymi materiałami dydaktycznymi wykorzystywanymi w tworzeniu szkoleń e-learning.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego (w pliku poniżej) na podany adres e-mail lub faxem do 16 października 2006.

Zapraszamy do zapoznania się z planem konferencji (w pliku poniżej).

Liczba miejsc na konferencji ograniczona, o uczestnictwie w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Osobom niepełnosprawnym organizatorzy zapewniają zwrot kosztów dojazdu. Prosimy o kontakt w tej sprawie: tel. 635-61-74.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji o projekcie EdukON on-line: www.edukon.pl.

Więcej informacji o III Międzynarodowych Targach Pracy: www.mtp.um.warszawa.pl.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Miejsce: Warszawa
Data wydarzenia: 2006-10-18
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • równość