Przejdź do treści głównej

Warszawa. Kurs iExec - Wykorzystanie nowoczesnych technologii w zarządzaniu przedsiębiorstwem

autor(ka): Maria Lewandowska
2007-01-04, 09:38
archiwalne
Fundacja Edukacji Ekonomicznej zaprasza na kurs "iExec - Wykorzystanie nowoczesnych technologii w zarządzaniu przedsiębiorstwem". IExec Business Essentials jest kursem kierowniczym, budowania zdolności ICT i zarządzania zasobami ludzkimi, przewidzianym dla biznesu, organizacji rządowych i pozarządowych. Najbliższy termin szkolenia: 29 stycznia 2007 - 26 lutego 2007 w Warszawie. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki w godzinach 10.00 - 16.00. Szkolenie trwa 35 godzin lekcyjnych. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 169 zł.

Kurs iExec – Business Essentails przygotowany przez Cisco Learning Institute, przy udziale Cisco Foundation oraz Internet Business Solutions Group (IBSG) zakresem merytorycznym przypomina nastawioną na nowoczesne rozwiązania informacyjne odmianę MBA.

Grupy docelowe:

 • Małe i średnie przedsiębiorstwa (40 – 100 pracowników) – właściciele i dyrektorzy generalni odpowiedzialni za strategię, planowanie, wdrażanie.
 • Duże przedsiębiorstwa (>100 pracowników) – liderzy biznesowi i IT oraz menadżerowie odpowiedzialni za planowanie i wdrażanie strategii.
 • Administracja rządowa i pozarządowa – dyrektorzy i kierownicy departamentów (szczególnie IT) – odpowiedzialni za strategię, planowanie, wdrażanie.

Kurs odbędzie się w ramach projektu: "E-Pracownik. Rozwój umiejętności kadr MŚP w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych".

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i jest realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Warunkiem udziału jest posiadanie umowy o pracę w przedsiębiorstwie/ organizacji z sektora małych/ średnich przedsiębiorstw lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Koszt 20% wpłacany przed szkoleniem od każdego uczestnika: 169 zł. Pozostałe 80% finansuje EFS.

Istnieje możliwość odzyskania wpłaconej przed szkoleniem kwoty 20% kosztów, jeśli przedsiębiorca udokumentuje, że kwota wynagrodzenia należna delegowanemu przez niego uczestnikowi szkolenia za czas przebywania na tymże szkoleniu jest równa lub wyższa kwocie 20% wartości szkolenia.

Więcej informacji na stronie: http://www.epracownik.edu.pl/   

Kontakt:
Biuro Projektu E-Pracownik
Fundacja Edukacji Ekonomicznej
ul. Kopernika 30
00-336 Warszawa
tel. +48 (22) 826 08 98
fax +48 (22) 828 90 73 w. 116
e-mail:  

Metodologia
iExec Business Essentials – składa się z kursów on-line, bazujących na systemie zarządzania wiedzą, warsztatach prowadzonych przez instruktora w oparciu o cykl prezentacji PowerPoint w języku polskim, wsparcie on-line i komplet materiałów edukacyjnych, zawierających wskazówki instruktora, podręczniki w języku angielskim oraz inne narzędzia.

iExec Business Essentials umożliwia liderom zrozumienie kluczowych trendów i możliwości biznesowych, wypracowanie wizji, koncepcji przywództwa, kultury organizacyjnej, zarządzania i strategii ICT dla poprawy produktywności i efektywności oraz osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

Rozwój kadry zarządzającej: Business Essentials umożliwia menadżerom i kierownikom organizacji rządowych bardziej efektywne i ekonomiczne planowanie, rozwój, wdrażanie i zarządzanie swoimi działaniami i inicjatywami z zakresu ICT.

Wyniki kursu
Uczestnicy którzy ukończyli kurs iExec Business Essentials będą w stanie:

 • Przeprowadzić analizę i zidentyfikować aktualne potrzeby swojej organizacji, spriorytetyzować je i ocenić możliwości ich zaspokojenia (przy wykorzystaniu rozwiązań ICT);
 • Przeprowadzić i maksymalnie uprościć procesy planistyczne, definiujące cele organizacyjne (przy wykorzystaniu rozwiązań ICT);
 • Rozwinąć i spriorytetyzować portfel potencjalnych projektów ICT;
 • Tworzyć tzw. business casy i plany działań;
 • Efektywnie współpracować z członkami swojego zespołu i całej organizacji, wykorzystując wiedzę i doświadczenie innych do bardziej efektywnej realizacji zadań;
 • Pewnie i kompetentnie dyskutować i negocjować kwestie rozwoju i wdrażania strategii ICT.LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Fundacja Edukacji Ekonomicznej
Miejsce: Warszawa
Data wydarzenia: od 2007-01-04 do 2007-02-03
Organizator:

Fundacja Edukacji Ekonomicznej

Adres:

Warszawa ul. Koprernika 30 I p.,

Tel.:

(22) 826 08 98

Faks:

(22) 826 77 59

E-mail:

epracownik@egov.edu.pl

Www:

http://www.epracownik.edu.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • edukacja
 • nowe technologie
 • organizacje wspierające
 • współpraca z biznesem