Ruszyła rekrutacja na Mobilnych Doradców! Dołącz do sieci technologicznych liderów!
autor(ka): Filip Żyro
Rusza rekrutacja do zespołu Mobilnych Doradców Sektora 3.0! To już ostatni, otwarty nabór do sieci, która od pięciu lat nieprzerwanie wspiera organizacje w korzystaniu z nowych technologii. Udział w niej to okazja do doskonalenia umiejętności trenerskich, zdobywania nowych kompetencji i... ciekawych podróży - na polskie i zagraniczne, prestiżowe konferencje technologiczne. Obecnie sieć liczy 70 osób – do końca roku ma powiększyć się o 30 kolejnych. Serdecznie zapraszamy!

Mobilni Doradcy - kim są i co robią?

Mobilni Doradcy to grupa ekspertów z obszaru nowych technologii działająca na terenie całej Polski. Posiadają kompetencje z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych i chcą pomagać innym organizacjom. Ich zadaniem jest dzielić się wiedzą, dobrymi praktykami, czy doradzać w wyborze sprzętu innym organizacjom. Najczęściej jest to doradztwo związane z zagadnieniami takimi jak:

Mobilny Doradca w ciągu roku udziela organizacjom ok 20 konsultacji, a także organizuje 2 szkolenia podczas których przekazuje uczestnikom wiedzę przydatną w ich codziennym działaniu. Obecnie w sieci działa 70 aktywnych osób.

Profil idealnego Mobilnego Doradcy

Najważniejsze w pracy przyszłego Mobilnego Doradcy powinno być zamiłowanie i pasja do korzystania i opowiadania o nowych technologiach. Każdy Mobilny Doradca dzięki uczestnictwu w programie będzie miał szansę podnieść swoje kompetencje, zarówno w kwestiach cyfrowych, jak również tych związanych z komunikacją wiedzy, prowadzeniem szkoleń czy wystąpieniami publicznymi.

Jeśli masz umiejętności techniczne, lecz nie miałeś kontaktu ze środowiskiem organizacji i innych instytucji pozarządowych program oferuje Ci:

Jeśli działasz w trzecim sektorze, ale nie masz kwalifikacji technicznych będziesz miał możliwość:

Idealny kandydat na Mobilnego Doradcę powinien:

Jeżeli uważasz, że spełniasz przynajmniej jedno z kryteriów zgłoś się już teraz, w trakcie szkoleń zdobędziesz pozostałe kwalifikacje i staniesz się wsparciem w swoim lokalnym środowisku!

Do sieci zgłaszać się mogą osoby od 16 roku życia.

Zarejestruj się!

Do programu zakwalifikuje się 30 osób które wezmą udział w 2 szkoleniach w dniach:

W trakcie szkoleń przyszli Mobilni Doradcy poznają charakterystykę pracy, wymogi przynależenia do sieci, jak również podniosą swoje kompetencje cyfrowe.

Czego się dowiesz podczas szkoleń:

Warunkiem dołączenia do sieci jest udział w dwóch szkoleń, które odbędą się w Warszawie.

Rekrutacja trwa od 11 września do 20 października 2017 roku. Wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną 26 października.

Zarejestruj się!

Mobilni Doradcy - co oferujemy?

Przeczytaj, jak wygląda lokalna praca Mobilnych Doradców!

Zapoznaj się z umową i zgłoś się do sieci!

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu - .

Mobilni Doradcy działają w ramach programu Sektor 3.0, które jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Realizuje go Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

źródło: technologie.ngo.pl
data publikacji: 2017-09-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!